Blog

Gülüş Tasarımı Denta Vina’da

Gülüş Tasarımı Denta Vina'da

Kusurlu dişlerinizden ve en önemlisi gülüşünüzden hiç utandınız mı? Endişelenmeyin, çünkü Denta Vina Diş Kliniği, sade görünümlü gülümsemenizi ışıltılı bir gülümsemeye dönüştürmekte usta olan yetenekli Ortodontistler ve Protezciler ile donatılmıştır. Bu gülüş tasarımının nasıl mümkün olduğunu görmek için okumaya devam edin. Modern diş hekimliği artık yeterince ilerlemiştir ve biz Denta Vina olarak daha beyaz dişler, çarpık dişleri düzeltmek veya çirkin koyu renkli dolguyu değiştirmek veya gülümsemenizi düzeltmek için düzeltici önlemler alma konusunda şanslıyız.

Denta Vina’da “Gülüş Tasarımı” Hakkında 6 Gerçek

1.Her Hasta İçin Özelleştirilmiş

Bir gülüş tasarımı, gülümseme çizginizi ve gülümserken dişlerinizi nasıl gösterdiğinizi dikkate alır. Dudağınızın konturu, sahip olmanız gereken gülümseme hattını belirler. Ayrıca yüz görünümünüz, cilt tonunuz, saç renginiz, diş karakterizasyonunuz (renk, genişlik, uzunluk, şekil ve diş görünümü) ve diş etleriniz ideal bir gülümsemeyi geliştirir. Dena Vina, her bir hastanın ihtiyacına ve o mükemmel gülümsemeye sahip olma arzusuna dikkat eder.

2.Diş Rengi ve Dolgu Çeşitleri

Gümüş veya metal diş dolguları, doğal, diş rengindeki nanokompozit restorasyonlarla değiştirilebilirken, diş beyazlatma lekeli veya donuk dişlerin rengini iyileştirebilir.
Porselen veya zirkonyum kaplamalar, kuronlar, köprüler, kompozit bonding, porselen lamine, kompozit lamine ve diş implantları dahil olmak üzere çeşitli prosedürlerin değerlendirilmesi ve hazırlanması sırasında diş rengi ve şekli önemli hususlardır.

3.Eksik Diş

Bir veya daha fazla eksik diş, gülüşünüzün görünümünü olumsuz yönde etkileyebileceği gibi, ısırmanızı da etkileyerek diş çürüğü riskinizi artırabilir. Diş implantları, köprüler veya kısmi protezler ile diş değişimi, genç bir görünüm kazandırmak ve çiğneme ve konuşma yeteneklerini geliştirmek için uzman eller tarafından gerçekleştirilebilir.

4.Eğri veya Düzensiz Gülüş Hattı

Çarpık dişler, üst üste gelen veya dişler arasındaki boşluklar Ortodonti tedavisi ile düzeltilebilir ve hizalanabilir ya da estetik kaplamalar ile iyileştirilebilir. Şeffaf plaklarla yapılan ortodontik tedavide, dişlerinizin üzerine taktığınız plaklar pürüzsüz, rahat ve neredeyse görünmez olan, reçinelerden/plastikten yapılmıştır. Yavaş yavaş ve nazikçe dişlerinizi yerine yerleştirirler. Tedaviniz tamamlanana kadar yaklaşık olarak her iki ila dört haftada bir yeni bir plak seti takarsınız.

5.Uyum ve Denge

Düzgün olmayan, kırılmış ve çatlamış dişler, daha iyi bir görünüm için kozmetik olarak düzeltilebilir.

6.Dolgun Dudaklar, Gülümseme ve Yanaklar

Yaşlanan bir görünüm veya sarkmış bir yüz, daha dolgun bir yüz ve iyi desteklenmiş dudaklar oluşturarak daha az invaziv prosedürler kullanarak daha genç bir görünüm oluşturmak için gülüş tasarımı kategorisindeki belirli prosedürlerle iyileştirilebilir veya gençleştirilebilir. İhtiyacınız ne olursa olsun, Denta Vina bünyesinde bulunan yetenekli Protez Uzmanları, Ortodontistler, Endodontistler, İmplantologlar size gülüşünüzde ışıklar saçabilecek yeteneğe sahiptir, güzel bir gülümseme artık uzak değil..

İlgili Mesajlar